Terazi Etiketleri Nereden Alınır?

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte kullanım alanları içerisindeki her konuda pratik ve kolay çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. Zamandan kazandırması ve maddi açıdan sağlamış olduğu alternatifler nedeni ile avm, bakkal, market gibi insan yoğunluğunun çok olduğu alanlar içerisinde yapılan satışlar esnasında terazi etiketi kullanılmaktadır.

 

Etiket çeşitleri nelerdir?

Etiketler kullanım şartlarına ve ihtiyaçlarına göre eco termal ve lamine termal olarak iki ayrı sınıflandırma içerisinde tutulmaktadır. Eco termal etiketler ürünlerin olduğu gibi belli bir kullanım ömrüne sahip olması nedeni ile belli süre içerisinde tüketilmesi beklenen ürünler için kullanılmaktadır. 6 ay içerisinde tüketilmeyen ürünler üzerinde meydana gelen kararma ve solmalar etiketin yapısından kaynaklı olmaktadır. Eco termal etikete göre daha kaliteli bir yapıya sahip olmaktadır. Şartlara uygun bir şekilde depolanması ve korunması halinde ortalama olarak bir sene kullanılabilmektedir.

 

Terazi etiketi üretim

Terazi etiketleri, ihtiyaca ve kullanım şartlarına bağlı şekilde istenilen boyutlarda ve terazinin haznesine göre istenilen sayıda üretilebilmektedir. Ancak belli bir ömürleri olmaları nedeni ile etiketlerin en sağlıklı ve etkin biçimde kullanılması için doğru bir firma ile çalışılması ise büyük bir öneme sahip olmaktadır.

 

Güvenilir firmanın önemi

Kaliteli ve uzun süreli dayanıklı kullanım için yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte sektör içerisinde hızla ilerlemekte olan Pan Etiket firması müşterilerine vermiş olduğu değer ve özveri ile uygun fiyat garantisi altında dinamik ve özverili ekibi ile birlikte çalışmaktadır.