Sık Sorulan Sorular & Cevapları

Son Güncelleme Tarihi : 27.09.2019

Sipariş & Kargolama Süreci

Ödeme Yöntemleri

Siparişlerinizi kredi kartı peşin, kredi kartı taksit seçenekleri ile yapabilirsiniz. Ayrıca havale / eft ile de ödemelerinizi yapabilmektesiniz.

Banka transferi ile yapılan ödemeler gün içerisinde 3 ‘er saatlik periodlarla kontrol edilmekte ve sisteme işlenmektedir. Transfer sırasında açıklama kısmına sipariş numarası yazılmaması / eksik veya hatalı girilmesi durumunda siparişlerinizde gecikme yaşanabilir.

Ödeme Sonrası Kargolama

Pazartesi – Cuma arası saat 13:00 öncesi sistemimize düşen siparişler gün içerisinde kargolanır. Haftasonu / resmi tatillerde verilen siparişler takip eden ilk iş günü kargolanmaktadır.

Kargolar anlaşmalı firmalarımız UPS veya ARAS kargo firmaları ile yapılmaktadır. Tüm Türkiye ‘ye en geç 2 iş günü içerisinde erişim sağlanmaktadır.

Tüm Soru & Cevaplar İçin Aşağıdaki Alanı İnceleyiniz

Hangi Etiket Çeşitini Tercih Etmeliyim

Kullanım alanınıza göre etiket çeşitini belirlemelisiniz. Tercih ettiğiniz etiket eğer termal (eko / lamine) ise, ribon sarf malzemesine ihtiyacınız olmayacaktır. Fakat termal grubu haricinde tüm etiketler için ribon sarf malzemesine ihtiyacınız olacaktır.

 

Etiketimin Boyutu Ne Olmalı?

Etiket boyutları; etiketin yapıştırılacağı yüzey alanı ve içeriğine yapılacak baskıya göre değişmektedir. 5 mm ve katlarında istediğiniz ölçüde etiket tercih edebilirsiniz.

Eğer barkod yazıcınız masaüstü modelleri ise; baskı genişliğinin 100 mm ‘nin altında olduğunu unutmayın. Sipariş öncesinde barkod yazıcı modelinize göre etiket genişliğini belirlemeniz gerekmektedir.