Etiketleriniz İnkjet Olsun

İnkjet etiket seri üretimin olduğu ve üretilen ürünle ilgili sürekli bir sürkilasyonun gerçekleştirildiği işletmelerde veya kuruluşlarda kullanılması olağan ve gereklidir. Bu tür üretim yapan firmaların ürün başına veya işlem başına ihtiyacı olan etiket basma işlemi için de uygun olarak tasarlanmış olan inkjet etiketler basımı ve yazımı konusunda kullanıcılara sağladığı kolaylıklar sayesinde işlerin hızlı ve kolay yürümesini sağlamaktadır. İnkjet etiket ve basım cihazlarını üretilen ürünlerin veya etiketlenen iş veya işlemlerin sayımının kolayca yapılabilmesi, sınıflandırılması veya sıralanması gibi işlemlerin ürün veya çıktı ile birlikte anında yapılmasına olanak sağlaması bu etiketin ve basım cihazlarının en önemli avantajlarındandır.

Kullanılan malzeme ve baskı makineleri teknolojinin son harikaları ve ürünleridir. Bu nedenle bilgisayar gibi teknolojik elektronik aletlere de uyumlu olarak çalışmaktadır. Baskı işlemini yaparken etikete yazılan yazıların bilgisayar komutları ile gönderildiğini belirtmekte fayda bulunmaktadır.

İnkjet etiket baskı aletleri teknolojinin son sürümlerindendir. A4 üzerine toplu halde basılabien inkjet etiketler için üretilmiş yazıcılar olduğu gibi etiketleri farklı sıralar halinde basma için üretilen inkjet etiketlerini yazmaya yarayan yazıcılar da bulunmaktadır.

İnkjet etiket kağıt, etiket basmak için üretilmiş cihazların tamamında kullanılmaya müsait kağıtlardır. Kaygan özelliği bulunan bu etiketlere basılan yazıların silinmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Basım sırasında yazıcının mürekkebinden kaynaklanan bir dağılma da olmamaktadır. Yazılar olması gerektiği ve dağılmadan yazılmaktadır. İnkjet etiketlere basılan yazılar bu nedenle son derece kaliteli ve uzun ömürlü olmaktadır.